Banesa ne shtije

Shitet nga: bujar 19 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushekosove 52m2 banesa ka 3 dhoma kuzhinen korridorin ballkonin dhe banjo hyrja nr;1 kati i trete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim