Banesa ne shtije

Shitet nga: bujar 24 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 3 dhoma kuzhinen koridorin sallonin banjo dhe ballkon hyrja e pare kati i trete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim