Banesa nga pronari , 80 meter e ndertuar nga Tre..

Shitet nga: Blerim 21 Krr 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 80 meter .banesa eshte ne katin e dyte ka sallon+kuzhin ,dy dhoma gjumi ,banjo ,ballkon si dhe pamje nga te dy anet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim