Banesa per shitje

Shitet nga: Adi 15 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 2 banesa ne fush kosovë,
Banesat jan ne katine 5(pest)njera 100m2 ndersa tjetra ka 69m2 banesat janne perfundim e siper dhe gjenden afer Viva Fresh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim