Banesa prej 59m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Hysen 21 Krr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën ne Fushë Kosovë përballë restorant ariut, banesa ka 59 m2 hapësirë neto, kati i katërt.
Banesa ka këtë renditje:

- kuzhine të ndarë,
- sallon me trapezari,
- dhomën e gjumit
- banjo dhe ballkon te madh 7m qe është shume funksional,

Banesa po ashtu ka tharësen e teshave si lloj shpajzi dhe podrumin. Ka ujë 24 orë, përveç ujësjellësit ka edhe bunarin si dhe rezervarin rezervë prej 500 litrave dhe ngrohjen qendrore me rryme. Banesa është ndërtuar ne vitin 1994.

Cmimi me mobile eshte 36000 euro kurse 33000 pa mobile.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim