Banesa prej 64m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: valon 01 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr Dardania
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa prej 64 ne Fushe Kosove banesa gjendet ne katin e 6 dhe eshte ndertim i ri,banesa gjindet afer qerdhes se shtetit dhe Viva marketit dhe posedon kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dhome te fjetjes
Banjo
Shpajz
Koridor
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim