Banesa prej 67m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesen ne Fushe Kosove ne lagjen apollonia. Banesa me siperfaqe 67m2 banesa eshte ne katin e 4.

Qmimi per m2 me marrveshje
Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
1 Banjo
Teras


Banesa janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat
, elementet e ngrohjes qendrore./ me gypa nen dysheme*
Banesat jane afer shkolles "Mihaill Grameno" dhe Viva Fresh Store
Banesa eshte ne punim e siper.

Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane funksional 24 h.
Çdo banese ka interphon, internet dhe TV kabllor.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit
një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë
Banesat jan ndertim i kompanis TREGTIA.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas
përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, mund te merrin fleten poseduse.

Per çdo informate shtese rreth baneses ju lutem kontaktoni permes numrit dhe permes E-mail : ilirbeha899@gmail.com
Tel : 045/520-524

qmimi me marrveshje.

MUNDSI KOMPENZIMI ME VETUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim