Banesa prej 72.30m2 etj MODEL SLOVENIA

Shitet nga: Model slovenia 06 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72.30 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa te ndryshme kate te ndryshme ne perfundim e siper afer viva fresh
Sallon me kuzhin dy dhoma te gjumit
Depo taras oxhak dy lifta instalimi i nxemjes qendrore personale dhe me lidhje te qytetit etj... Per me shum info 045616131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim