Banesa prej 75m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Aliu 11 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa nё Fushё Kosovё me sipёrfaqe prej 75m2, nё katin e tretё e cila gjendet nё afёrsi tё shkollёs fillore ”Mihal Grameno”. Banesa ka sallonin, kuzhinёn, dy dhoma gjumi, depo, banjo standarde, ballkon etj. Banesa ёshtё ndёrtim i ri dhe e banueshme. Mundet menjёherё tё kaloj ne pronёsi tё blerёsit. Ka pamje shumё tё mirё.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim