Banesa te Apollonia ne Fushe Kosove

Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa te Apollonia ne Fushe Kosove

Banesa me siperfaqe prej:52m2
Kati i III-te

Banesa shitet nga AP. Kosova Estate me cmim 31.000 me mobilje dhe 29.000 pa mobilje

Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Tel: 038 748 582: , Mob: 044 141 993, 049 711 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim