Banesa te gatshme ne Fushe Kosove-CIMA SHPK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CIMA SHPK 10 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesa të gatshme në Fushë Kosovë. Banesat janë prej 60-67 m2 në katet e poshtme, si dhe një banesë e vetme prej 87 m2 në katin e shtatë. Banesat janë të përfunduara dhe të pajisura me material ekstra të mirë dhe janë të gatshme për banim.
Përfitoni nga sasia e limituar dhe filloni një një jete të re!

CIMA SH.P.K
049/106-777
049/355-361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim