Banesa

Shitet nga: Beko trade 10 Krr 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET OBJEKTI KOMPLET SIPAS MARVESHJES APO SHITEN BANESAT NE RRUGEN KRYESORE NE F.KOSOVE

RRUGA E PEJES AFER SHKOLLES DHE KOMUNES SE RE . BANESAT I KANE NGA 100m", BALLKONAT JAN TE MEDHENJ,KORIDORE TE MJAFTUESHEM.BANJO TE MADHE +WC NDARAS.NDERTIM KUALITATIV.JANE NE NDERTIM E SIPER DHE PERFUNDOJNE PER NJI KOHE TE SHKURTER.
KATI I TRETE 500€ m.°
KATI KATER 470€ m°
te interesuarit mund te kotaktojne ne:
beka 045999925 apo viber 00491732975944
feridjahiu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim