Banesa

Shitet nga: selim 02 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: fushe kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 90 m2 , e Mobiluar para 4 muajve me mobilie te reja dhe moderne (ndertim i ri nga CIMA shpk. Banesa gjendet afer shkolles Mihail Grameno, mbi VIVA fresh , dhe ka dalje ne rrugen Dardania dhe ne rrugen Kryesore, Kati IV. me ashensor.
Banesa ka ket renditje :
salloni me kuzhin 7 x 5.2
2 Dhomaat me dimenzione 4.1X 3.6
Banjo, Shpajz dhe koridor te gjere , nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim