Banesa

Shitet nga: Hazir 11 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afer qerdhes publike ne Fushë Kosovë, rruga Dardania , kati i dytë , 75m2, qendrim ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi ,banjo koridor dhe teracë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim