Banesa

Shitet nga: na 27 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66.5 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne rrugen "Nena Tereze" dhe eshte ndertim i kompanise "Art Construction". Banesa ka nje dhome gjumi, dhome ndeje bashke me kuzhine, banjo dhe terase. Banesa eshte ne katin e 7të
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim