Banesat me madhesi te ndryshme

Shitet nga: arian 13 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 6 banesa me kuadratura te ndryshme,banesat gjenden ne Fushe Kosove te posta(shkolla 'Hivzi Sulejmani')
Banesat I - 67.5 m2
II - 65.65m2
III - 65.65m2
IV - 62.55m2
V - 71.44m2
VI - 68.93m2

Secila banesa ka 2 dhoma,nje dhome gjumi dhe nje dhome pritje me kuzhin,
Mund te shihen ne plane qdo detaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim