Banesat me qera në Fushë Kosovë N.SH AKS AGEN

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
OFROJME ZBRITEJ TE BANESAVE NGA 300 EUR NE 270 EU
Lëshohen me qëra disa banesa në Fushë Kosovë.
Nëse nuk posedoni shtëpi dëshironi të bëni zgjidhje afatgjatë pa menduar për sigurinë e pasurisë suaj, ne bëjmë zgjidhje për ju.
Banesën mund ta keni në shfrytëzim me vite të tëra dhe të zhvilloni familjen pa u brengosur për transfer.
Banesa posedon të gjitha kushtet e nevojshme për vetëm 270 euro në muaj.

Lokacioni : Rruga kryesore, tek samaforët, drejtimi për universitetin AAB.

Objekti posedon dy ashensorë.
Banesat kanë: Sallonin, kuzhinën dhoma gjumi, , banjon dhe terasen
Banesat janë të mobiluara shumë bukur, janë të posa ndërtuara dhe posedojnë nxemje qëndrore.
Banesat e mobiluara : Sip : 84 m2 Çmimi : 270 Euro / Muaj.
Banesat nji domshe : Sip :50 m2 Çmimi : 250 Euro / Muaj.

Kriter për marrjen e banesës është parapagim dy mujorë.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim