Banesat ne Fushe Kosove

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesa te dimenzonev te ndryshem,ne Fush Kosov,Rruga Enver Maloku,afer kopshtit Magjik,banesat jan te gjitha ne nje objekt,banesa esht e ndertuar me kualitet te lart evropjan.banesat jan te gatshme per banim te menihershem

Banesat kan ket Renditje.

-KATI-1
Banesa 1 esht 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro.

Banesa 2.esht 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro

Banesa3. esht 64m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom, gjumi,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.

-Kati 3-
2 Banesa jan te 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 500euro.

Banesa 2 esht 57m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 500euro

Banesa 3 esht 69m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 500euro

Banesa 4 esht 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim