Banesat ne Fushe Kosove

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne Fushe Kosove .
Banesa 120m2 ne katin e 7 dhe 8 ka tri dhoma gjumi , nje sallon+kuzhine nje banjo dhe nje terrase.
Banesa 87.5m2 ka dy dhoma gjumi nje sallon+kuzhine nje banjo dhe nje terrase. Qmimi per m2 eshte 850euro


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim