Banesat ne Fushe kosove

Shitet nga: ERONA shpk 29 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne Fushe kosove (te Albi)

Banesat kan siperfaqe te ndrysheme

Bnaesat me siperfaqe prej 61m2 Banesat jan ne katin(3,4,5,6)

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Banesat me siperfaqe 65m2 banesat jan ne Katin(2,3,6,7)

Banesat posedojn:

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Banesat me siperfaqe 80m2 banesat jan ne katin(6,7,8) banesa ne katin e 8 eshte e banueshme.

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
2 DHoma Gjumi
Banjo.

Banesat me siperfaqe 98m2 jan ne katin(5,6,7,8)

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
2 DHoma Gjumi
Banjo
Shpajz.

Banesat me siperfaqe 105m2 jan ne katin(7,8)
Banesat Posedojn:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
Banjo
Shpajz

Banesat me siperfaqe prej 118m2 dhe terras 10m2 jan ne katin (4,5,6)

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Terras

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim