Banesat ne siperfaqe 90.91m2

Shitet nga: B B 24 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne siperfaqe 90.91m2.Banesat jane ne ndertim.Banesat jane duke u ndertuar me kualitet te larte.Keto banesa karakterizohen me gjelbrim te mjaftueshem , parking nentoksor dhe te jashtem,kater banesa ne nje kate, ndriqim i mjaftueshem.Objekti qe eshte duke u ndertuar eshte pjes e kompleksit ku me shum se 60% e siperfaqes do te jete gjelbrim, parkingje te jashtme dhe kendi i lojrave per femije.Kompleksi do te jete i tipit te mbyllur, video vezhgim 24h, uje 24h si dhe sigurim.

Per qdo informat shtese mund te telefononin ne nr:049201222 ose mund te na vizitoni ne zyren ne rr.Besa Bese ne Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim