Banesat tek Viva Fresh Store Fushe Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAB Project 12 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 54 m², 56m², me nje, dy dhoma gjumi, . Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore.
Banesat jane ne rrugen "Xhemail Mustafa" afer shkolles "Mihaill Grameno" dhe Viva Marketit.
Banesat jane ne punim e siper dhe pritet te perfundojne ne mujin Gusht.

Banesa eshte punuar me keto materiale: FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane. DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane. UJE: Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane funksional me bateri . TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimet jane jashtëzakonisht te volitshme si dhe me forma pagese shume te mira.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it . E-mail : banesa.mab@gmail.com Tel : 045/444-445 ose te na vizitoni ne zyret e kompanis tone rruga:"Dardania".

Me Respekt " MAB sh.p.k"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim