Banese 88m2

Shitet nga: Ardian 15 Sht 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen e cila ka 88m2. Gjendet në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, përball Petrol Company. Blloku -Apollonia A Hyrja 2 Kati 5. Banesa është ndertim i ri dhe në gjendje të rregullt për banim. Posedon 2 dhoma gjumi, dhomë dite dhe kuzhin, banjo, koridor dhe ballkon. Ashensori funksionon me kartel, ekziston parking i mjaftushem, uji 24 ore pa ndërpre. Çmimi 44 000 euro! Të gjithë të interesuarit mund te me kontaktoin në email ardgec@gmail.com ose ne viber +46730215583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim