Banese

Shitet nga: Astrit 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne katin e 4 me para dhe kompenzim me ndonje automjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim