Banese 64m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Artan 30 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer BESI RREGLLAZHE
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 64 m2 ne Fushe Kosove
Qmimi 430 euro/m2
Banesa gjindet ne KATIN 7
Sallon+ Kuzhine
1 dhome gjumi
Shpajz
Banjo dhe
Terase
Na kontaktoni: +377 45 859 791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim