Banese 88 metra e mobiluar e gatshme per banim

Shitet nga: avdyl 19 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
banesa eshte ne katin e 3-të dhe I ka 88 metra katror. 2 dhoma gjumi, salon me kuzhin, ballkon. Eshte e mobiluar me te gjitha mobilet dhe inventarin qe nevojiten per te jetuar. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha nga kacaferri ka edhe makine te eneve. Mobilet e sallonit, te dhomes se fjetjes te gjitha jane te reja, perde dhe roleta ne dritare. Ne banjo ka edhe rrobalarese te re te gorenjes. Ne sallon klime funksionale. Ne ballkon rezervar per uje ne rast se nderprehet uji mund te vendoset pompa per furnizim vetanak te baneses. Banesa ka parking te mjaftueshem. Kjo banese ka permi 20 mij euro investime ne mobile dhe gjera tjera dhe shitet per VETEM 55000 €uro.
tel:+37744317122
viber: +38649317122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim