Banese 90 metra2 pent haus ne fush kosov

Shitet nga: rexhep 19 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo dhe teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim