Banese Extra e Punuar

Shitet nga: Florim Osmani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Banesen 58m2
Me nje dhome te madhe te gjumit dhe sallonin me kuzhin bashke .
Kuzhina dhe banjo jane ektstra te punuara . Gjithashtu ka te punuar izolim akustik komplet te investuara me kosto 3000 euro.
Banesa ka nxemje toksore [shihni ne foto }.
Banesa ka edhe roletne.
Po ashtu banesa ka pamje ka lindja dhe gjate gjithe dites eshte plote drite dielli.
Ne foto munde te shihni kuzhinen extra moderne e punuar dhe e pa perdorur po ashtu edhe banjon.
Banjo ka pllaka te shtrejta dhe me rendesi banjo eshte me dritare.

Vlene te ceket se une jam pronari i tokes me dokumentacionin e rregullt .

Per vizite ju lutem kontaktoni numrin 049- 633-382
gjithashtu ne tel +41789436055 dhe ne imellin
dardan1995@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim