Banese e mobiluar perballe ish Murebest

Shitet nga: mirlinda Nuredini 09 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet perballe ish Murebest-it dhe eshte ndertim I Art Construction . Ka dy dhoma gjumi , dy banjo dhe sallonin me kuzhine
Gjindet ne rruge kryesore dhe ka pamje kah rruga
Eshte ne katin e 7-te dhe eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim