Banese me 80m2 Neto te "euromed" kati i I-re

Shitet nga: BURIM 04 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me siperfaqe 80m2 NETO e mobiluar me flet poseduese, e mobiluar me shume shije dhe me nje organizim te brendeshem shume funksional.
banesa ka dy dhoma gjumi,wc+banjo,shpajz
,nje paradhome shume funksionale teras me pamje nga lindja etj.
per detaje mund te me kontaktoni ne çdo kohe
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim