Banese me 90m2 me flete poseduese te Viva

Shitet nga: BURIM 06 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen me flet poseduese afer viva marjet ne fushe kosove, banesat eshte ne katin e VII-te e gatshme per banim ka dy dhoma gjumi. sallonin te ndare nga kuzhina dhe tryezaria ka wc ndihmese si dhe banjo gjithastu ka edhe 2 terasa,
banes me funksionalitet maximal.
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne:

+37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim