Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Driton Rexhepi 01 Qer 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Lëshoj banese me qera ne Zonën Industriale APOLLONIA 1 afër Petrol Kompani. Banesa është 76 m, ka dy dhoma, dy ballkona, banjon, kuzhinen e mobiluar me te gjitha elementet e amvisërisë (Shporet elektrik, frigorifer, enëlarëse, rroba larëse), dhe mobile tjera përcjellës, qe garanton banim komod për një familje. Banesa e ka sistemin e ngrohjes qendrore me rryme po ashtu ka edhe KLIME. Banesa posedon Parking te mjaftueshëm për Automjete, kënd te lodrave për fëmijë dhe është afër çerdhes dhe Shkollës Fillore. E rëndësishme është se sistemi i ujësjellësit është me Batllave dhe posedon ujë pandërprerë 24 ore, njëherësh ka rezervarin për çdo eventualitet te reduktimeve, banesa eshte me pamje nga Prishtina. Nr tel Viber 00377 44/ 111 -786 dhe 0044/ 649- 916 ose ne vala 044 649 916 ose 044 111 786. Çmimi sipas marrëveshjes dhe vetëm për Familjar. Banesa eshte e gatshme per banim nga 08 qershor 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim