Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Merkur 22 Qer 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
LESHOJ BANES ME QERA, NE FUSHE KOSOVE NE BLLOKUN APOLLONIA A20.
BANESA ESHTE 62M2, SALLON PLUS KUZHINE BASHKE, 1 DHOME GJUMI, 1 BANJO, KORIDORE DHE TARAS. ESHTE SHUM MIRE E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISET( ne menyre moderne) NE KATIN E 1(pare).
BANESA ESHTE NDERTIM I RI, E NDERTUAR NGA "TREGTIA".
UJE, RRYME 24H. PARKING I MJAFTUESHEM. PLUS QERDHE DHE MARKET MBRENDA BLLOKUT.
KONTAKTI - 045586655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim