Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Valon 09 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera, sallon me kuzhin dhe nje dhom gjumi e mobiluar komplet afer hkolles Mihail Grameno....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim