Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Nexhmedin maloku 23 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Fushë Kosovë
BANESA ESHTE 117 m2 ka 4 dhoma 1 dhom dite e cila esht shum e kompletuar dhe e madhe
dhe 3 dhoma te fjetjes nje shpajz dhe banjo ..
qmimi sipas marrveshjes 044329315 na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim