Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: rizvan 05 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet afer viva marketit,eshte ne katin e 2-te dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Ka 1 dhome gjumi , salloni eshte me kuzhine ,banjo,koridor,ballkon etj... uje ka 24ore dhe ka poashtu parking
Banesa eshte 65 metra2 dhe eshte me e deshirueshme per familjar.

Nr.kontaktues 044-258-546
Viber +37744258546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim