Banese me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Joni 09 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen e cila ndodhet ne rrugen Prishtine-F.Kosove (afer interexit).Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,banjon,koridorin dhe terasen.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim