Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Joni 25 Shk 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen e cila gjendet ne rrugen Prishtine -F.Kosove afer interex-it .Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes.banjo ,koridor dhe nje teras te madhe.Eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim