Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: Joni 28 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera ne rrugen Prishtine -F.Kosove afer interexit,Eshte ndertim i ri dhe komplet e mobiluar.Posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes ,koridor,tera dhe banjo.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim