Banese me qera

Shitet nga: Arben 27 Mar 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera ne (bresje)Fushe Kosove
Banesa ka 2 dhoma gjumi,
Sallon me kuzhin
Banjo
Eshte gjysme e mobilume ka afer shkollat,ambulancen,tregun e gjelber(te marteve)
Ka parking te mjaftushem si dhe lokal perfundi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim