Banese me qira ne Fushe Kosove

Shitet nga: arta 11 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qira afer shkolles” Mihal Grameno” ne Fushe Kosove , te model Sllovenia.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar. Ka nje dhome, sallon me kuzhine, shpajz, banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim