Banese me qira

Shitet nga: arta 14 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera afer shkolles” Mihajl Grameno” ne Fushe Kosove , te model Sllovenia.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar. Ka nje dhome, sallon me kuzhine, shpajz, banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim