Banese në Fushë Kosovë

Shitet nga: Privat 13 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesë ne Fushe Kosove prej 78M2 deri 94M2 banesat jan te gaqshme ne fund te vitit 2015 investitor Princesha.Objekti gjindet afer Albit...Viva dhe shkolles fillore Mihal Grameno konkretisht afer depos Majanca qasje ne dy rruget ne ate kryesore si dhe ne ate anesore banesat gjinden ne katin e 2 dhe te 5.Drejtperdrejt prej pronarit te tokes perkthimi i menjehershem me leje ndertimi me gjitha kushtet urbanistike.parking te mjaftueshem si dhe garazha Vrejtje:Jo me kompezime te ndryshme.Falemderit ne mirekuptim.Qmimi sipas marveshtjes dhe menyres se pageses.Tel:049/11 42 12 ---044/31 56 32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim