Banese ne Bresje Fushe Kosove

Shitet nga: Shaban 18 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bresje , Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes ose nderroj banesen ne Bresje te Fushe Kosoves.Nderroj me banese ne lagjet : Dardani,Lakrishte dhe Ulpiane me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim