Banese ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SWISS HOME sh.p.k 23 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shesim banesa ne fushkosove, Kompleksi afarist dhe banesore SWISS HOME .
Objekti i pajisur me leje ndertimore , ndertimi eshte ne finalizim dhe pritet te perfundohet ne muajin e 8te te vitit 2015 banesat blehen pa ndermjetsim drejtperdrejt nga firma , per me shume informata drejtohuni ne zyret tona ku mundeni ti shiheni banesat te llojeve dhe madhsive te ndryshme .

MIRESEVINI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim