Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Avdullah Xhema 03 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 69.75m2 ne fush kosov,banesa posedon:sallon me kuzhin dhe teras,dhim gjumi me teras,banjo,shpajz dhe koridor.
Banesa eshte ne perfundim e siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim