Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Egzon M. 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Apolloni Fushe Kosove
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa komplet e mobiluar 69 metra katror. Banesa eshte ne Apollini 1 hyrja e 4 ne katin e tret dhe ka parking dhe oborr te madh. Banesa shitet komplet me kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim