Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Kushtrim 05 Sht 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 56.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet perball (apolonis) se vjeter ne fushkosov e sapo ndertuar.
Dhe e gatshme per banim.
Kati 1 i banimit.
Pamjen nga rruga kryesor edhe ajo dutsore

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim