Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Haki Demiri 24 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesa ne fushekosove afer postes, rruga nena tereze. Banesat jane ne katin e katert te nderteses dhe jane te madhesive te ndryshme, me nga 3 dhe 2 dhoma, banjo depo dhe ballkon, planet e te cilave mund ti shihni ne fotografi. Ndertesa posedon lift, uje 24 ore. Qmimi sipas marrveshjes.

Mund te kontaktoni ne keta numra te telefonit:
049 207 299
049 381 785
049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim