Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: Nol Marleku 19 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte ne gjendje shum te mire , posedon dy dhoma , ashensor dhe parking te siguruar per banoret .

Pres vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim